ТОПОВИЙ ТОВАР
-14%

Каркасний басейн Bestway 56408 305×76 см з насосом 1249 л/год та об’ємом 4 678 л
6 000 ₴
5 169 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4010
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн Bestway 56408 305×76 см з насосом 1249 л/год та об’ємом 4 678 л



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 4678 л |
| Діаметр | 305 см |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 169 ₴








