МІЦНИЙ💙НАДІЙНИЙ
-19%

Каркасний БАСЕЙН Bestway 366×76 см 6473 л + фільтр насос і комплект, ПОСИЛЕНІ СТІНКИ - комфортний відпочинку вдома або на дачі
7 000 ₴
5 679 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56416
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний БАСЕЙН Bestway 366×76 см 6473 л + фільтр насос і комплект, ПОСИЛЕНІ СТІНКИ - комфортний відпочинку вдома або на дачі



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 6473 л |
| Довжина | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 24.42 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| : | басейн з каркасом, фільтрувальний насос, фільтр насоса, шланги та всі аксесуари, необхідні для підключення насоса до басейну, інструкції з експлуатації та складання, латка для ремонту, штекери підключення насоса, клапан випуску води |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 679 ₴





