ВАША ЗОНА РЕЛАКСУ🌴
-14%

САДОВА ГОЙДАЛКА Relax Plus 4-місна розкладна в ліжко, навантаження до 350 кг, підстаканники + ПОДАРУНОК подушки Коричнева
11 000 ₴
9 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 050520
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
САДОВА ГОЙДАЛКА Relax Plus 4-місна розкладна в ліжко, навантаження до 350 кг, підстаканники + ПОДАРУНОК подушки Коричнева




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Relax |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Гойдалка-диван |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 48 мм |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 350 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Кількість місць | 4 |
| Оснащення | Тент, Подушки, Підсклянники |
| Особливості | Розкладний |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2050 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1650 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина спинки | 1650 мм |
| Висота спинки | 520 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | сталь покрита порошковою фарбою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 489 ₴








