
МІЦНА Дитяча гойдалка Лелекине гніздо 100 см (мотузка 140-180см) Навантаження до 150кг ПІДВІСНА КРУГЛА КАЧЕЛЯ Сіра
2 500 ₴
1 289 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300361
Гойдалка-гніздо стане ідеальним подарунком для всієї родини!

Особливості:
- Діаметр сидіння: 100 см
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Висота: 140-180 см
- Складна конструкція
Гойдалка "Гніздо лелеки" у мультікольорі з діаметром сидіння 100 см ідеально підходить для саду, тераси, балкона або навіть будинку або квартири. Вона не лише забезпечує чудову розвагу для кожної дитини, але і має розслаблюючий ефект.

Конструкція сидіння має сталевий каркас діаметром 100 см, що забезпечує безпеку та комфорт, завдяки спеціальній піні та міцному основному матеріалу. Канати регулюються по довжині в межах 140-180 см і виготовлені з нейлону діаметром 10 мм, стійкого до зміни погодних умов, що дозволяє залишати гойдалку надворі навіть під дощем чи снігом. Максимальне навантаження становить 150 кг, що дозволяє гойдалці витримувати і дорослих користувачів.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Діаметр несучої труби | 25 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 1 289 ₴








