
Стелажі 2шт: 1800×900×400мм 5 ярусів Каркас з оцинкованої сталі Навантаження 875кг для складу, гаража, інструментів, архіву Чорний
4 200 ₴
2 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040813
Стелажі 2 шт: 1800×900×400 мм 5 ярусів Каркас з оцинкованої сталі Навантаження 875 кг для складу, гаража, інструментів, архіву Чорний


Металевий стелаж — надійний вибір для організації простору у складі, гаражі, майстерні чи коморі.
Основні характеристики:
-
Розмір: 180×90×40 см
-
5 полиць із міцної МДФ товщиною 4 мм
-
Каркас з оцинкованої сталі 0,6 мм для захисту від іржі
-
Колір — чорний
-
Максимальне навантаження на одну полицю — до 175 кг
-
Загальна вантажність стелажа — до 875 кг
-
Полиці регулюються з кроком 40 мм
-
Гарантія 12 місяців
Призначення:
-
Складські приміщення та торгові зали
-
Гаражі, автосервіси
-
Домашні комори та підвали
Конструкція стелажа міцна і продумана, забезпечує надійне зберігання інструментів, товарів і побутових речей. Збірка швидка та проста — без використання гвинтів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Максимальна висота стелажа | 1800 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 175 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 5 шт. |
| Крок перестановки ярусів | 40 мм |
| Товщина рами стелажа | 0.6 мм |
| Колір | Чорний |
| Характеристики секції | |
| Навантаження на секцію | 175 кг |
| Довжина секції | 900 мм |
| Глибина секції | 400 мм |
- Ціна: 2 799 ₴








