
УФ-лампа від комах Noveen IKN30 – до 120 м², 2×15 Вт, 40 000 год Оснащена ланцюгом для підвісу та зручним лотком для збору комах
2 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 220713
УФ-лампа від комах Noveen IKN30 – до 120 м², 2×15 Вт, 40 000 год
Оснащена ланцюгом для підвісу та зручним лотком для збору комах, ідеальна для професійного використання.

Захистіть своє приміщення від комах без хімії і запахів з лампою Noveen IKN30!
Ефективний пристрій для боротьби з літаючими комахами в приміщеннях площею до 120 м².
Ідеально підходить для використання в гастрономії, м'ясних крамницях, пекарнях, фермах, на виробничих підприємствах та складах, а також в будь-яких інших місцях, де присутність комах небажана.
Особливості:
Довговічність: Завдяки магнітним трансформаторам, лампа може працювати безперервно до 40 000 годин.
Ефективність: Для досягнення максимального результату важливо правильно розмістити пристрій. В комплекті йде ланцюг для підвісу та висувний піддон для збирання мертвих комах, що полегшує встановлення та експлуатацію.
Безпека: Спеціальна УФ-лампа, яка абсолютно безпечна для людей і тварин, випромінює світло, яке ефективно приваблює комах без використання хімікатів.
Принцип роботи: Привернуті світлом комахи гинуть від удару на високовольтній сітці (4000 В), розташованій перед джерелом світла.
Технічні характеристики:
Площа покриття: до 120 м²
Напруга на сітці: 4000 В
Тривалість роботи: 20 000 – 40 000 годин
Тип ламп: 2 x 15 Вт UVA люмінесцентні лампи, замінювані
Споживана потужність: 30 Вт
Електроживлення: 220–240 В, 50 Гц
Розміри: 54 x 10 x 26,5 см
Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Площа дії | 120 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 265 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Час роботи: | 20 – 40 тис. годин |
| Тип люмінесцентних ламп: | 2 х 15 Вт люмінесцентні лампи UVA, що легко замінюються |
- Ціна: 2 800 ₴



