
XGAMER GTR 1 140х87см – стильний комп' ютериний стіл із ЛДСП SWISSPAN-Створений для перемог Створений для тебе
8 000 ₴
6 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180722
XGAMER GTR 1 140х87см – стильний комп' ютериний стіл із ЛДСП SWISSPAN-Створений для перемог Створений для тебе

Геймерський стіл XGAMER GTR 1 (140 см, чорний) з надбудовою для монітора чи іншої техніки – ідеальний вибір для вашого ігрового простору. Цей стильний та практичний стіл забезпечить комфортне розміщення двох моніторів або монітора та масивних колонок.

Характеристики:
-
Виробник: CNC MEBLI
-
Серія: XGAMER GTR 1
-
Колір каркаса: чорний або хром (трубки 60х60 мм, товщина стінки 1,0 мм)
-
Розміри: ширина – 140 см, глибина – 87 см, висота – 75 см (можлива регулювання до 88 см)
-
Стільниця з матеріалу SWISSPAN, товщина – 16 мм
-
Матеріал корпусу: ЛДСП
-
Товщина кромки: 1,0 мм і 0,6 мм
-
Максимальне навантаження: до 150 кг
-
Вага виробу: 45 кг (в упаковці – 40 кг)
-
Упаковка: об’єм – 0,255 м³
Комп’ютер, декоративна наклейка та крісло в комплект не входять, але їх можна замовити окремо за бажанням.
Стіл виготовлений з високоякісних матеріалів і забезпечить вам комфорт протягом багатьох років. Усі елементи меблів проходять перевірку на міцність і зручність. Меблі постачаються в розібраному вигляді, з усіма необхідними інструментами та інструкцією для збору. Якщо виникнуть питання, наші консультанти готові допомогти.
Доставка здійснюється по Україні за допомогою надійних транспортних компаній.
Забезпечте собі ідеальний робочий простір з геймерським столом XGAMER GTR 1 від CNC MEBLI!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 40 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| КОЛІР КРАЙКИ: | можна вибрати по вашому бажанню |
- Ціна: 6 699 ₴








