
Геймерський стіл XGamer BIG PRO SOFT, розміри 140х92х148 см — просторий та зручний робочий стіл для трьох моніторів
15 000 ₴
12 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 110720
Геймерський стіл XGamer BIG PRO SOFT, розміри 140х92х148 см — просторий та зручний робочий стіл для трьох моніторів
Геймерський стіл XGamer BIG PRO SOFT — це ідеальний вибір для тих, хто потребує великого робочого простору для кількох моніторів (до 3!) та зручної додаткової полички для організації всіх аксесуарів.


Ця модель поєднує надійність, стиль та комфорт, забезпечуючи максимальну зручність для роботи та гри, надаючи достатньо простору для роботи руками та спостереження за великою кількістю інформації одночасно.
Характеристики:
Виробник: CNC MEBLI
Серія: XGamer BIG PRO SOFT
Колір каркаса: Чорний або Хром
Ширина: 140 см
Глибина: 92 см
Висота: 148 см
Товщина стільниці: 16 мм (SWISSPAN)
Матеріал: ЛДСП
Товщина кромки: 1.0 мм та 0.6 мм
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага: 60 кг
Розмір упаковки: 0.212 м³
Увага!
До комплекту не входять підставка під системний блок, комп'ютер, декоративна наклейка та крісло. Якщо вам потрібні ці додаткові аксесуари, ви можете замовити їх окремо, вказавши це в коментарях до замовлення або зателефонувавши менеджеру.
Про виробника:
CNC MEBLI пропонує меблі, що поєднують стиль, функціональність і високу якість за доступною ціною. Наші меблі дозволяють створити комфортну атмосферу в будь-якому просторі і служать багато років.
Збірка:
Меблі поставляються в розібраному вигляді, у фабричному пакуванні, з усією необхідною фурнітурою та інструкцією. Всі отвори для збирання вже просвердлені.
Якщо у вас виникли питання щодо складання меблів, ми завжди готові надати вам консультацію.
Доставка:
Адресна доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 1480 мм |
| Вага | 60 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
- Ціна: 12 499 ₴








