ЛЮКСОВИЙ ТОВАР
-39%

Садова гойдалка Relaxing Посилена до 250кг! тримісна з навісом матрацом велика підвісна для відпочинку дачі саду ділянки Зелена
5 000 ₴
3 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 070520
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Relaxing —СТИЛЬНА ГОЙДАЛКА з тентом і м’яким диваном для справжнього відпочинку класу люкс
180×110×165 см, витримує до 250 кг навантаження Зелена





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 165 мм |
| Вага | 18.5 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1310 мм |
| Глибина сидіння | 480 мм |
| Ширина спинки | 1310 мм |
| Висота спинки | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 049 ₴








