Стрибкове полотно для батута на 16 футів шириною на 108 пружин. Підходить для батутів як з зовнішньої сіткою так і з внутрішньою сіткою, шириною 490 см. Стрибкове полотно зроблено з високоякісного поліпропілену з тефлоновим покриттям. Володіє високою стійкістю до механічних навантажень, зносу і атмосферного впливу.
Перед замовленням Вам треба виміряти габаритний діаметр батута і порахувати кількість пружин.

- Матеріал поліпропілен,
- Призначено для батутів 16 фт діаметром 490 см,
- Кількість петель для пружин 108 шт,
- Максимальне навантаження 180 кг,
- Підходить до батутів будь-якого виробника,
- Стійке до води і атмосферних умов ,
- Не боїться ультрафіолетового випромінювання від сонця,
- Сертифікати якості TUV і GS.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мат для батута |
| Діаметр батута | 490 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Вага | 5.8 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувацькі характеристики | |
| Підходить до батутів: | 16 фт 490 см на 108 пружин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴






