Стрибкове полотно для батута на 14 футів шириною на 88 пружин. Підходить для батутів як з зовнішньої сіткою так і з внутрішньою сіткою, шириною 435 см. Стрибкове полотно зроблено з високоякісного поліпропілену з тефлоновим покриттям. Володіє високою стійкістю до механічних навантажень, зносу і атмосферного впливу.
Перед замовленням Вам треба виміряти габаритний діаметр батута і порахувати кількість пружин.

- Матеріал поліпропілен,
- Призначено для батутів 14 фт діаметром 435 см,
- Кількість петель для пружин 80 шт,
- Максимальне навантаження 180 кг,
- Підходить до батутів будь-якого виробника,
- Стійке до води і атмосферних умов ,
- Не боїться ультрафіолетового випромінювання від сонця,
- Сертифікати якості TUV і GS.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мат для батута |
| Діаметр батута | 435 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувацькі характеристики | |
| Підходить до батутів: | 14 фт 435 см на 88 пружин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴






