ЛІДЕР ПРОДАЖІВ
-36%

Посилене ГЕЙМЕРСЬКЕ КРІСЛО до 130кг розкладне з підтримкою спини та регулюванням висоти + ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ Чорне/жовте
5 000 ₴
3 189 ₴
- Готово до відправки
- Код: 210405
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посилене ГЕЙМЕРСЬКЕ КРІСЛО до 130 кг- Ергономічне комп'ютерне крісло розкладне для ПК з підтримкою спини та регулюванням висоти для дому чи офісу + ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГЧорне з жовтим













Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорно-жовтий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик, эко кожа |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Висота спинки | 82 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ергономічний підголівник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 189 ₴








