
Турнік WCG Elite SE 030( 1100x800x260 мм) – Порошкове фарбування, максимальне навантаження 110 кг Червоний або жо
1 900 ₴
1 589 ₴
- Готово до відправки
- Код: 090456
Турнік WCG Elite SE 030 ( 1100x800x260 мм) – Порошкове фарбування, максимальне навантаження 110 кг Червоний або жовтий


Турнік WCG Elite SE 030 – потужний тренажер для ефективних тренувань вдома– універсальний тренажер для верхньої частини тіла
Завдяки тренуванням на цьому турніку ви можете ефективно опрацьовувати практично всі групи м'язів, перетворюючи ваш дім на повноцінний спортивний майданчик.
Настінний турнік WCG Elite SE 030 — це ідеальний вибір для покращення фізичної форми та зміцнення м'язів верхньої частини тіла.


Переваги:
- Зручне настінне кріплення забезпечує стабільність і міцність.
- Міцна конструкція з профілями 40x20 мм і товщиною 2,5 мм гарантує надійність.
- П'ять різних хватів дозволяють різноманітити тренування.
- Порошкове фарбування захищає від корозії та механічних пошкоджень, забезпечуючи довговічність.
- Максимальне навантаження до 110 кг і додатковий гачок для аксесуарів з вантажопідйомністю до 60 кг роблять турнік ідеальним для інтенсивних тренувань.
Характеристики:
Виробник: WCG
Країна виробник: Україна
Вага: 7 кг
Розміри: 1100x800x260 мм
Максимальна вага користувача: 110 кг
Регулювання висування до 200мм
Кріплення: 6 дюбелів (що входять до комплекту)
Фарбування: порошкове
Гачок на аксесуари вантажопідйомністю 60 кг
Профіль квадратний 40х20 мм
Труба кругла, діаметр 27 мм
Гарантія 2 рокиВиробник: WCG
Країна виробник: Україна
Вага: 7 кг
Розміри: 1100x800x260 мм
Максимальна вага користувача: 110 кг
Регулювання висування до 200мм
Кріплення: 6 дюбелів (що входять до комплекту)
Фарбування: порошкове
Гачок на аксесуари вантажопідйомністю 60 кг
Профіль квадратний 40х20 мм
Труба кругла, діаметр 27 мм
Гарантія 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Тип | Турнік |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Вага | 7 кг |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір: | 1100x800x260 мм |
- Ціна: 1 589 ₴







