ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ
-17%

Комплект садових меблів GardenLov (Графітовий) столик і 2 крісла поліпропілен з ротанговою текстурою, стійкий до будь-якої погоди
6 000 ₴
4 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100365
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект садових меблів GardenLov (Графітовий) – столик і 2 крісла, поліпропілен з ротанговою текстурою, стійкий до будь-якої погоди

Комплект садових меблів GardenLov ідеально підійде для створення затишної атмосфери на відкритому повітрі.
Комплект меблів GardenLov стане стильним доповненням до вашого двору або тераси, створюючи атмосферу затишку та комфорту. Його висока якість і довговічність гарантовано прослужать вам не один сезон, зберігаючи первісний вигляд навіть після тривалого використання.
У комплект входить:

- 1 журнальний столик (42 см х 42 см х 42 см)

- 2 зручних крісла (87 см х 59 см х 48 см)
Основні характеристики:
- Матеріал: поліпропілен з текстурою ротанга
- Стійкі до впливу погодних умов
- Ергономічний дизайн із контурною спинкою
- 2 м'які подушки для сидіння для додаткового комфорту
- Легко чистяться та не вимагають особливого догляду
- Простий і універсальний дизайн, який гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр
- Легкий монтаж без необхідності в професійних навичках
Цей набір поєднує практичність і легкість, він легко збирається та чудово витримує різні погодні умови.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Ротанг |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Форма стільниці | квадратна |
| Кількість персон | 2 |
| Ширина стільця | 59 см |
| Глибина стільця | 48 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 87 см |
| Ширина столу | 42 см |
| Висота столу | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴






