
Портативний стіл Ranger Compact Hike 209- із авіаційного алюмінію має стійку конструкцію та чохол для транспортуваннядл 3-4 осіб
1 600 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 121245
Портативний стіл Ranger Compact Hike 209-
із авіаційного алюмінію має стійку конструкцію та чохол для транспортуваннядл 3-4 осіб Витримує до 25 кг

Стане незамінним супутником на прогулянках парком, піших походах, велопоїздках, відпочинку на пляжі, а також для рибалок і мисливців, адже легко вміщується у човні. Завдяки можливості складання та компактним розмірам, стіл легко перевозити в багажнику автомобіля, займаючи мінімум місця, що дозволяє організувати пікнік в будь-якому місці.

Конструкція дуже стійка, стіл не хитається. Стільниця складається з 8 алюмінієвих ламелей для зменшення ваги. Максимальне навантаження на стіл становить 25 кг. У комплект входить чохол для транспортування.
Суперлегкий і компактний стіл Ranger Compact Hike 209 стане ідеальним вибором для будь-якої подорожі. Завдяки своїм компактним розмірам, він без проблем поміститься у рюкзаку. У розкладеному вигляді це великий і зручний стіл, який підійде для компанії з 3-4 осіб.
Стільниця виготовлена з алюмінію, а ламелі з’єднані пластиковими фіксаторами. Матеріал не вигорає під впливом УФ-променів і зберігає свій привабливий вигляд довгий час. Для забезпечення жорсткості та запобігання провисанню тканини, в середині конструкції є ребра жорсткості.


Каркас столу виконаний з легкого авіаційного алюмінію, що забезпечує міцність і довговічність конструкції. Догляд за столом мінімальний: достатньо протирати його вологою ганчіркою, і він виглядатиме як новий. Процес розкладання або складання не потребує багато часу та зусиль, і навіть новачок може зібрати стіл за лічені секунди. Потрібно лише витягти стіл з чохла, розкрити конструкцію, зафіксувати профіль у спеціальних пазах та приєднати стільницю.
Характеристики:
Рама столу: профільна алюмінієва труба Ø7x10 мм, товщина профілю – 2 мм.
Колір: чорний, коричневий.
Розмір стільниці (розкладений вигляд): 40x68x46,5 см (ВхГхШ).
Розмір столу (складений вигляд): 69x15x6 см (ВхГхШ).
Розмір каркасу: 45x45 см (ГхШ).
Розмір ламелей: 56x5,5 см, товщина 10 мм.
Максимальне навантаження: 25 кг.
Чохол у комплекті.
Вага столу: 1,75 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
| розмір стільниці в розкладеному вигляді: | 40х68х46,5 см (ВхГхШ); |
| розмір каркасу: | 45х45 см (ГхШ); |
| розмір ламелей: | 56*5,5 см, товщина 10 мм; |
- Ціна: 1 199 ₴









