
Дерев'яний ляльковий будиночок AVKO "Вілла Магнолія" для Барбі з 12 аксесуарами 87х34х126см
5 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 261167
Дерев'яний ляльковий будиночок AVKO "Вілла Магнолія" для Барбі з 12 аксесуарами 87х34х126см
Ляльковий будиночок AVKO "Вілла Магнолія" стане відмінним подарунком для вашої дитини. Кожна дівчинка мріє про власний будинок для своїх ляльок, і цей чудовий будиночок — ідеальне місце для таких ігор.
Завдяки продуманим кольорам і спеціально оформленим кімнатам, цей ляльковий будиночок зачаровує своєю атмосферою. Він виготовлений з високоякісного дерева, що забезпечує довговічність і безпеку.

На першому поверсі розташовані кухня і санвузол з меблями. На другому — вітальня та ліфт. Третій поверх відведено під спальню для ляльки з виходом на терасу. Таке розташування кімнат створює безліч можливостей для веселих ігор і фантазій. Цей будиночок стане чудовим доповненням будь-якої дитячої кімнати.
Основні характеристики:
Для дітей старше 3 років
3 незалежні поверхи для гри
4 унікальні кімнати
Рухомий ляльковий ліфт
Виготовлений з високоякісного дерева
Ідеальне відображення справжнього будинку
Контурний дах для задоволення
Набір з 12 дерев'яних предметів: стіл + 2 стільці, диван, рояль, лампа, табурет, 2 ліжка, туалет, ванна, парасолька
Без гострих і небезпечних країв
Час збірки: близько 60 хвилин
Розміри будиночка:
Ширина: 87 см
Глибина: 34 см
Висота: 126 см
Вага: 20 кг
Розміри коробки: 96x58x13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 870 мм |
| Діаметр | 340 мм |
| Висота | 1260 мм |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 5 000 ₴







