
Компактний Комп'ютерний стіл XDesk-03 (90х67 х74см) в кольрах:Червоно-Чорний, Білий
5 000 ₴
3 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 131159
Компактний Комп'ютерний стіл XDesk-03 (90х67 х74см) в кольрах:Червоно-Чорний, Білий

Комп'ютерний стіл XDesk-03 – стильна та ергономічна модель, створена для комфортного перебування за монітором під час ігор або робочих завдань. Завдяки анатомічному вирізу на стільниці, цей стіл знижує навантаження на хребет і сприяє правильному положенню тіла. Компактні розміри дозволяють заощадити простір в кімнаті, що робить цей стіл чудовим вибором для будь-якого інтер'єру.


Характеристики:
Матеріал: ЛДСП 16 мм.
Краї оброблені ПВХ кромкою (0,4 і 1 мм).
Максимальне навантаження на стільницю: 20 кг.
Максимальне навантаження на полицю під системний блок: 12 кг.
Орієнтація складання: тільки у представленому вигляді.

Розміри:
Висота: 740 мм
Ширина: 900 мм
Глибина: 670 мм

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Висота | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Червоний |
- Ціна: 3 399 ₴









