🔥ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ
-25%

Комп'ютерний стіл для геймерів і для роботи ХGamer Generic Gamer MINI (120×90×75 см) Виготовлений з ЛДСП Чорний
8 500 ₴
6 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 131151
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комп'ютерний стіл для геймерів і для роботи ХGamer Generic Gamer MINI (120×90×75 см) Виготовлений з ЛДСП Чорний

Геймерський стіл ХGamer Generic Gamer MINI (120×90×75 см) — стильний та міцний стіл для стаціонарного комп'ютера з товщиною стільниці 16 мм, максимальним навантаженням до 200 кг.

Виготовлений з ЛДСП, має фігурну стільницю та доступний у чорному кольорі. Без додаткових елементів, таких як тумби чи висувні полиці для клавіатури. Стіл підходить для тих, хто шукає надійне і просте рішення для комп'ютерної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 399 ₴









