
Геймерський стіл XGamer BIG RAPTOR 128x85x152 см з поличкою для монітора Кольори дуб венге або молочний дуб
10 000 ₴
8 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 131148
Геймерський стіл XGamer BIG RAPTOR 128x85x152 см з поличкою для монітора
Кольори дуб венге або молочний дуб

Геймерський стіл XGamer BIG RAPTOR від CNC MEBLI – стильне рішення для вашого робочого простору. Модель має міцну конструкцію з ЛДСП товщиною 16 мм та розміри 128x85x152 см, витримує навантаження до 150 кг і важить 57 кг. Завдяки фігурній стільниці з покриттям SWISSPAN та поличці під монітор, цей стіл зручний для тривалої роботи з комп’ютером.

Обирайте колір дуб венге або дуб молочний на вибір. Комплектація не включає підставку під системний блок, декоративну наклейку та м'які чохли, проте їх можна замовити окремо. Меблі надходять у розібраному вигляді з усіма необхідними деталями для легкого складання за інструкцією. У разі запитань під час складання, завжди можна звернутись до нас за допомогою.

Цей комп’ютерний стіл, виготовлений в Україні, має фіксовану висоту, тому не потребує додаткових налаштувань. Доставка здійснюється по всій Україні, щоб ваш XGamer BIG RAPTOR був якомога швидше у вашому домі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1280 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота | 1520 мм |
| Вага | 57 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Дуб венге |
- Ціна: 8 399 ₴









