
Геймерський стіл XGamer ENZO 140х84х78см з двома ящиками і мобільною підставкою під системник
11 000 ₴
8 859 ₴
- Готово до відправки
- Код: 131146
Геймерський стіл XGamer ENZO 140х84х78см з двома ящиками і мобільною підставкою під системник
Геймерський стіл XGamer ENZO — це стильне та практичне рішення для вашого робочого простору. Його розміри складають 140 см в довжину, 84 см в глибину і 78 см у висоту. Виготовлений з міцного ламінованого ДСП, стіл має товщину стільниці 16 мм і здатний витримувати навантаження до 150 кг.

Стильний фігурний дизайн столу доповнюється двома висувними ящиками для зберігання речей. Він оснащений мобільною підставкою під системний блок, що додає зручності в організації робочого місця. Зверніть увагу, що підставка під монітор та інші додаткові аксесуари можна придбати окремо.

Цей стіл не має надбудови, висувної полиці для клавіатури, а також інших складових, що дозволяє зберігати простір мінімалістичним і акуратним. В комплекті є вся необхідна фурнітура для зборки, а також інструкція.
Меблі поставляються в розібраному вигляді, що дозволяє легко транспортувати та зібрати стіл. Доставка здійснюється по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність підставки під системний блок | мобільний |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 780 мм |
| Вага | 54 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
- Ціна: 8 859 ₴








