
Геймерський стіл XGamer UNO 121x71x77 см з ламінованого ДСП Білий/Чорний
20 000 ₴
15 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 131128
Геймерський стіл XGamer UNO 121x71x77 см з ламінованого ДСП Білий/Чорний
Сучасний, стильний та функціональний комп'ютерний стіл XGamer UNO, ідеальний для геймерів і людей, які цінують комфорт і ефективність у роботі. Стіл доступний у класичних кольорах — чорний та білий, що дозволяє легко вписати його в будь-який інтер'єр.

Характеристики:
Виробник: CNC MEBLI
Ширина: 121 см
Глибина: 71 см
Висота: 77 см
Матеріал: Ламіноване ДСП (SWISSPAN)
Товщина стільниці: 16 мм
Товщина кромки: 1.0 мм і 0.6 мм
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага виробу: 40 кг
Комплектація:
Стіл постачається без підставки під системний блок, декоративної наклейки та м'яких чохлів на опори труби, які можна придбати окремо. Для цього просто залиште коментар до замовлення або зателефонуйте менеджеру.
Наші меблі– це вибір для тих, хто шукає якісні та стильні меблі за доступними цінами. Кожен стіл розроблений для того, щоб служити вам довгі роки, поєднуючи зручність і естетичний вигляд.

Меблі надходять у розібраному стані, в оригінальному пакуванні, з усією необхідною фурнітурою та інструкцією для збору. У разі виникнення питань щодо складання, ми надаємо консультації. Доставка здійснюється адресно транспортними компаніями України.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1210 мм |
| Глибина | 710 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 45 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
- Ціна: 15 799 ₴









