
Геймерський професійний трансформований стіл-парта DX CONSTRUCTOR 120x93x97 см, до 150 кг Білий з чорним/червоним
16 000 ₴
13 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 131123
Геймерський професійний трансформований стіл-парта DX CONSTRUCTOR 120x93x97 см, до 150 кг Білий з чорним/червоним\
Геймерський трансформований стіл DX CONSTRUCTOR — це ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт і функціональність у роботі. Завдяки своїй стійкості, просторій стільниці та зручній підставці для моніторів, цей стіл дозволяє розмістити два монітори одночасно, що суттєво збільшує робочий простір.

Характеристики:
Серія: DX14 CONSTRUCTOR, DX12 CONSTRUCTOR
Ширина: 1400 мм (1200 мм)
Глибина: 93 см
Висота: 97 см
Товщина стільниці: 16 мм
Матеріал: ЛДСП
Товщина кромки: 1,0 мм
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага: 60 кг
Об'єм упаковки: 0.158 м³

Зверніть увагу, що підставка під системний блок, декоративна наклейка та м'які чохли на опори труби не входять до комплекту, але їх можна придбати окремо за вашими побажаннями.
Меблі поставляються в розібраному вигляді з усіма необхідними матеріалами для зборки та інструкцією.
Модель доступна в різних кольорах, які ви можете побачити в галереї.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | мобільний |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 930 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 60 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
- Ціна: 13 799 ₴









