
Крісло для риболовлі Ranger Comfort Fleece SL-111, сталевий каркас Ø22 мм, макс. навантаження 130 кг
5 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180609
Крісло для риболовлі Ranger Comfort Fleece SL-111, сталевий каркас Ø22 мм, макс. навантаження 130 кг
Це крісло підходить для використання на природі, дачі чи в саду, компактно складається для зручного зберігання та транспортування. Також є зручна ручка для перенесення в складеному вигляді, що дозволяє уникнути покупки чохла.

Крісло для риболовлі Ranger Comfort Fleece SL-111 стане відмінним вибором для рибалок, оскільки має можливість індивідуально регулювати висоту та нахил кожної ніжки, що є важливим на нерівних поверхнях. Спинка крісла також регулюється, її можна опустити до положення для відпочинку, перетворюючи крісло на розкладачку. М'який наповнювач дарує комфорт під час відпочинку.
Кріплення крісла здійснюється за допомогою болтів, що забезпечує зручність при використанні різних аксесуарів для риболовлі та дозволяє легко зняти тканину для прання. За потреби можна зняти підлокітники.

Каркас виготовлений зі сталевих труб діаметром 19-22 мм, що забезпечує високу міцність і здатність витримувати великі навантаження. Ніжки обладнані п'ятками збільшеного розміру (9 см), що запобігає зануренню крісла в м'який ґрунт.

Спинку можна регулювати за допомогою фіксаторів-засувок, що робить процес налаштування швидким і простим. Крісло поєднує в собі оптимальний комфорт і ціну, має м'які накладки на каркас, що підвищують зручність використання.

Крісло виконано в темно-зеленому кольорі з флісовими вставками в спинці, сидінні та підголівнику, що створюють додатковий комфорт. М'які флісові подушки в місцях дотику тіла з кріслом забезпечують тривалий відпочинок без дискомфорту.
Характеристики:
- Матеріал тканини: Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем і флісом
- Колір: темно-зелений
- Каркас: сталева труба Ø22 мм
- Розміри в розкладеному вигляді: 93-102х48х45 см (ВхГхШ)
- Розміри в складеному вигляді: 19х58х63 см (ВхГхШ)
- Розмір сидіння: 48х45 см (ГхШ)
- Висота сидіння: 31-40 см від підлоги
- Висота спинки: 56 см від сидіння
- Розмір висувних ніжок: 10 см
- Розмір упаковки: 60х21х65 см (ВхГхШ)
- Вага: 5,9 кг
- Максимальне навантаження: 130 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 5 000 ₴









