
Рибальське крісло Ranger Chester з налаштовуваними ніжками та регульованою спинкою, сталева труба Ø22 мм, 89-95х76х50см до 150кг
3 500 ₴
2 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180607
Рибальське крісло Ranger Chester з налаштовуваними ніжками та регульованою спинкою, сталева труба Ø22 мм, 89-95 х 76 х 50 см (ВхГхШ) до 150 кг
Коропове крісло Ranger Chester – це зручне та компактне сидіння, яке забезпечить комфортний відпочинок під час риболовлі або на природі. Його основними перевагами є регульована спинка та можливість налаштувати висоту кожної ніжки, що дозволяє встановити крісло рівно навіть на нерівній поверхні. Потужний сталевий каркас з посиленням трубою витримує великі навантаження. Спинка регулюється у будь-якому положенні, що додає ще більше комфорту.


Для зручності під час риболовлі можна прикріпити різні обваження і аксесуари. Крісло оснащене ручкою для легкого транспортування, і вам не потрібно купувати чохол окремо. Відмінне поєднання якості, ціни та комфорту, а також м’які накладки на труби каркасу забезпечують додаткову зручність.


Крісло виконано в стильному темно-зеленому кольорі з чорним підголовником, а м’який наповнювач усередині додає ще більше комфорту. Для покращеної стійкості ніжки обладнані п'ятками збільшеної площі (9 см).
Це крісло ідеально підходить для використання на природі, на дачі або в саду, і компактно складається для зручного зберігання та транспортування. В комплекті йде чохол для зберігання.
Характеристики:
Тканина крісла: Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем
Колір: темно-зелений
Каркас: сталева труба Ø22 мм
Розмір у розкладеному вигляді: 89-95 х 76 х 50 см (ВхГхШ)
Розмір у складеному вигляді: 63 х 18 х 54 см (ВхГхШ)
Розмір сидіння: 50 х 50 см (ГхШ)
Висота сидіння: від підлоги 32-41 см
Висота спинки: від сидіння 56 см
Розмір висувних ніжок: 10 см
Вага: 5,3 кг
Навантаження: до 150 кг
Це ідеальний вибір для тих, хто шукає надійне і комфортне крісло для риболовлі та відпочинку на природі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 760 мм |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 989 ₴









