Топ

Ергономічне комп'ютерне крісло Vecotti GT FAB X 20 Grey з тканини та металевими елементам + підставка для ніг
5 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 041101
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ергономічне комп'ютерне крісло Vecotti GT FAB X 20 Grey з тканини та металевими елементам + підставка для ніг
Це крісло створене для справжніх шанувальників комфорту під час тривалих годин роботи чи ігор. Ергономічний дизайн, підтримка для спини та підголівник забезпечують максимальний комфорт, дозволяючи проводити час без дискомфорту.


Зручність, стиль та функціональність — ось що робить крісло Vecotti GT FAB X 20 Grey ідеальним вибором для покращення вашого життєвого досвіду.
Vecotti GT FAB X 20 Grey — це не просто крісло, а справжній інструмент для занурення у комп’ютерний світ, що дозволяє відчути всі його нюанси.



Особливості:
- Регулювання висоти сидіння
- Нахил спинки
- Стабільна основа з п'ятьма спицями
- Колеса, що не дряпають підлогу
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Матеріали: метал, піна EPE, тканина
Розміри:
- Висота: мін. 1240 мм; макс. 1320 мм
- Ширина сидіння: 500 мм
- Глибина сидіння: 480 мм
- Висота сидіння (нижнє положення): 420 мм
- Висота сидіння (верхнє положення): 500 мм
- Висота спинки: 810 мм
- Ширина спинки: 540 мм
- Довжина підлокітників: 370 мм
- Ширина підлокітників: 80 мм
- Висота підлокітників: 240 мм
- Кут нахилу спинки: 110 градусів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Висота спинки | 81 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ергономічний підголівник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴






