
Ультразвуковий далекомір Technoline WZ1100: ідеальний помічник для вимірювань
Цей далекомір стане незамінним у будь-якому проекті, забезпечуючи легкість використання та точність вимірювань!

- Ультразвуковий далекомір Technoline WZ1100 призначений для оперативного вимірювання довжин, а також для розрахунку площ та обсягів.
- Він використовує принцип відображення ультразвукових хвиль від поверхонь і може вимірювати відстань навіть до прозорих об'єктів, таких як скло.
- Для зручності в експлуатації прилад оснащений пухирцевим рівнем та лазерною указкою.
- Technoline WZ1100 стане незамінним інструментом для ріелторів, будівельників та всіх, хто потребує вимірювання розмірів приміщень, розрахунку необхідної кількості матеріалів або оцінки вартості проекту.
Дальномір виконаний у легкому та міцному пластиковому корпусі, що зручно лежить у руці.
Максимальна дальність виміру становить 16 м, а похибка вбирається у 1%.
Крім вимірювань довжин, площ та об'ємів, пристрій може підсумовувати отримані результати, відображати проміжні значення розрахунків, показувати температуру повітря та має датчик рівня заряду батареї.
Технічні характеристики:
Тип: ультразвуковий
Максимальна дальність вимірів: 16 м
Кількість вимірюваних параметрів: 3
Одиниці виміру: м (м², м³) / фт (кв. фт., куб. фт.)
Вимірювання температури повітря: ºС, ºF
Призначення: побутове
Колір: сріблястий/зелений

Особливості конструкції:
Лазерна указка
Пухирцевий рівень
Розрахунок площ та обсягів
Підрахунок підсумків вимірів
Вбудований цифровий термометр (від –10ºС до +40ºС)
Автовідключення
Датчик заряду батареї
Дисплей:
Розмір дисплея: 42x32 мм
Колір дисплея: монохромний
Харчування:
Батарея 6LR61 (9V) х 1 шт
Комплектація:
Дальномір - 1 шт
Батарея 6R61 (9V) - 1 шт
Інструкція українською мовою
Габарити та вага:
Розміри без пакування: 150x74x28 мм
Розміри в упаковці: 185x90x55 мм
Вага без упаковки: 130 г
Вага в упаковці: 180 г
Виробник: Technoline (Німеччина)
Гарантія: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Стан | Новий |
| Максимальна дальність вимірювань | 16 м |
| Вимірювальна шкала | Фути, Метрична |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Живлення | Батарейки |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості: | З рівнем, Лазерний діод, Переносні, Визначення температури, Вимірювання площі, Вимірювання об'єму |
| Довжина хвилі лазера: | 635-660 нм |
| Дисплей: | РК Монохромний без підсвітки |
| Розмір дисплею | 42х32 мм |
| Комплектація: | Далекомір - 1 шт; Батарейка 6R61 (9V) — 1 шт.; Інструкція українською мовою; |
| Габарити, мм | 150х74х28 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.13 кг |
- Ціна: 2 500 ₴









