
ДБЖ з чистою синусоїдою 12V LPY-W-PSW-800VA (560Вт), Забезпечує стабільне живлення для чутливих пристроїв з вихідним струмом 5A/15
8 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 021034
ДБЖ з чистою синусоїдою 12V LPY-W-PSW-800VA (560Вт), Забезпечує стабільне живлення для чутливих пристроїв з вихідним струмом 5A/15A

🔋 ДБЖ з правильною синусоїдою LPY-W-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A надає потужність 560 Вт.
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора під час відключення живлення від загальної мережі.
⚡ Забезпечення стабільного та безперебійного живлення вашої техніки
Використовуючи ДБЖ із правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором, ваше обладнання працює в оптимальних умовах, як під час відключення електроенергії, так і під час підключення до мережі. 🔄 Перемикання режимів роботи відбувається автоматично, і обладнання не встигає вимкнутися, оскільки швидкість перемикання становить частки секунди.
🖥️ ИБП + акумулятор
🔌 Безперебійне живлення комп'ютерів, телевізорів...
🛡️ Захистіть вашу техніку від різких стрибків напруги в мережі.
Джерело безперебійного живлення 12V LPY-W-PSW-800VA+(560Вт)5A/15A має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході.
Це особливо важливо для чутливих пристроїв (комп'ютери, телевізори, лабораторне обладнання, сервери, мережеві пристрої тощо).
🏥 Джерела безперебійного живлення з правильною синусоїдою 12V LPY-W-PSW-800VA+(560Вт)5A/15A із зовнішнім акумулятором застосовують :
Медичне обладнання:
Підтримка електроживлення УЗД та інших діагностичних пристроїв під час відключень електроенергії.
Аудіо та відеотехніка:
Зниження мережевих перешкод і шумів, що покращує якість записів.
Підтримка професійної техніки, як-от мікшери, підсилювачі та динаміки.
Промислове обладнання:
Забезпечення безперервності виробничих процесів.
Стабільна робота без коротких замикань і перегрівів.
Побутова техніка:
Безперебійне живлення комп'ютерів, телевізорів, холодильників, кондиціонерів, систем безпеки.
💡 ДБЖ із правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором використовують:
Як джерела безперебійного живлення для котлів опалення;
Для аварійного освітлення;
Резервне живлення серверних станцій і телекомунікаційного обладнання;
Для циркуляційних насосів.
🛑 Увага! Використовувати ДБЖ потрібно тільки з акумулятором, який відповідає технічним характеристикам пристрою. Акумулятор не входить у комплект.
🔋 Типи зовнішніх акумуляторів, які можна під'єднати до ДБЖ:
- Свинцево-кислотний AGM: до 400 циклів заряд/розряд.
- AGM (мультигель): до 800 циклів заряд/розряд.
- Гелевий (Gel): до 1200 циклів заряд/розряд.
- Літій залізо фосфатний: до 7000 циклів заряд/розряд.

🔌 Схеми підключення ДБЖ
Схема підключення через мережу 220V дозволяє швидко під'єднати необхідні прилади.
🔄 3 кроки для підключення ДБЖ через розетку:
Підключити акумулятор, дотримуючись полярності;
Підключити ДБЖ до мережі (вставити вилку в розетку 220В);
Дочекатися закінчення самодіагностики та ввімкнення ДБЖ.
🔧 Підключення через електро-розподільний щит дозволяє користуватися електроприладами у звичних місцях і керувати підключенням через автомати живлення. Увага! Ці роботи має виконувати кваліфікований електрик.
🛑 Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Не натискайте кнопку ввімкнення та не переривайте самодіагностику!
✅ Вибір ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення
Перед покупкою ДБЖ із правильною синусоїдою, врахуйте:
Сумарна потужність електроприладів, які підключатимете.
Пускова потужність — споживана енергія при вмиканні.
Час автономної роботи насоса від акумулятора.
Для тривалої автономної роботи вибирайте ДБЖ із чистою синусоїдою, до якого можна підключити зовнішній акумулятор.

📋 Дотримуйтеся рекомендацій виробника для безперебійної та ефективної роботи джерела безперебійного живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Виробник | AGM |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність, VA/W | 800/560 |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Діапазон вхідної напруги, V | 140-275 |
| Вихідна напруга, V | 220±10% |
| Номінальна напруга АКБ, V | 12 |
| Частотний діапазон, Hz | 50/60 |
| Час перемикання, мс | 4-6 |
| Струм заряду від мережі, A | 5/15 |
| Кількість виходів | 1 |
| Тип індикації | LCD |
| Тип під'єднання до мережі та навантаження до ДБЖ | євровилка та євророзетка |
| Тип під'єднання батареї до ДБЖ | клеми |
| Функція стабілізації напруги AVR | Є |
| Захист | від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду, надлишкового заряду батарей |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +40 |
- Ціна: 8 000 ₴









