НОВИНКА

Біокамін GMT Home 360x220x180 WHITE: компактний дизайн з оригінальним вирізом "Home"
Окремо стоячий біокамін GMT Home — це чудове поєднання високоякісної виготовлення та сучасного дизайну, який яскраво підкреслює оригінальний виріз у формі слова "Home".
- Виготовлений повністю з високоякісної сталі та покритий термостійкою фарбою, цей біокамін також оснащений пальником з нержавіючої сталі.
- Він функціонує на беззапахному біопаливі, що є безпечним для навколишнього середовища. Об'єм пальника становить 0,7 л, а зручна лійка полегшує його заповнення.

Для підвищення безпеки модель оснащена двома загартованими скляними панелями, які ефективно захищають полум'я. Завдяки своїм компактним розмірам, цей біокамін можна розміщувати в будь-якому приміщенні. Як і в інших моделях, збірка вироба є швидкою та простою.
Технічні характеристики:
Серія: HOME
Ширина: 360 мм
Висота: 220 мм
Глибина: 180 мм
Скло: Так
Країна-виробник: Польща
Виробник: Біокаміни GMT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GMT |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Біопаливо |
| Стиль каміна | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Розташування каміна | Будь-яке |
| Водяний контур | Ні |
| Вага каміну | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Додаткові характеристики біокамінів | |
| Ємність пальника | 0.7 л |
| Тривалість горіння одного літра палива | 10 годин |
| Воронка для палива | Так |
| Чашка для наповнення палива | Так |
| Запальничка з подовженим наконечником | Ні |
| Металевий інструмент для виймання чашки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Палиця з довгим наконечником | Ні |
| Металічний інструмент для виймання чашки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴






