
РОЗКЛАДАЧКА FCB-S08 Розкладне крісло-ліжко з подушкою 178 х 66 х 98 см, з рамою зі сталі та матеріалом Оксфорд 600 ПВХ Сіре
3 300 ₴
3 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 230909
РОЗКЛАДАЧКА FCB-S08 Розкладне крісло-ліжко з подушкою 178 х 66 х 98 см, з рамою зі сталі та матеріалом Оксфорд 600 ПВХ Сіре

Сучасний дизайн і високоякісні матеріали розкладного крісла забезпечують відмінні відчуття. Крісло-ліжко з подушкою — це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт під час релаксації.

- Розміри: 178 х 66 х 98 см (положення для відпочинку), 178 х 66 х 30 см (лежаче положення).
- Простір: Достатньо місця для використання навіть у невеликих приміщеннях.
- Максимальне навантаження: До 150 кг, що забезпечує надійність.
- Тканина: Мікро поліефірне волокно для м'якості та комфорту.
- Наповнювач: PP бавовна, що додає підтримку та зручність.
- Регулювання спинки: Легке налаштування під ваші потреби.
- Використання: Ідеально підходить для дому, гостьових кімнат, офісів і відпочинку на природі.

Основні характеристики
-Колір: Сірий
-Антигравітаційне/Zero Gravity: Відсутнє
-Гарантія: 14 днів
-Максимальне навантаження: 150 кг
-Матеріал рами: Сталева труба з порошковим покриттям
-Наповнювач: PP бавовна
-Підголовник: Так
-Розміри: 178 х 66 х 98 см (для сидіння), 178 х 66 х 30 см (лежачи)
-Регулювання спинки: Так
-Тканина: Поліефірна (Оксфорд 600 ПВХ)
Транспортні габарити:
-Вага в упаковці: 8 кг
-Висота упаковки: 67 см
-Ширина упаковки: 98 см
-Глибина упаковки: 15 см
-Кількість вантажних місць: 1
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Комплектація матрацом | Так |
| Наповнювач матраца | бавовняна вата |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість трансформації ліжка в крісло | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Розімри | 178х66х98 см |
- Ціна: 3 049 ₴





