СУПЕР ЦІНА

Піч-буржуйка "Патріот" з радіаторами для тривалого горіння, сталь 4 мм, об'єм опалювального приміщення 130 м³
6 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 200964
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Піч-буржуйка "Патріот" з радіаторами для тривалого горіння, сталь 4 мм, об'єм опалювального приміщення 130 м³

Піч-буржуйка на дровах Патріот українського виробництва призначена для опалення приміщення.
Піч з радіаторами - буржуйка тривалого горіння, обладнана системою допалювання продуктів згоряння.
Переваги буржуйки тривалого горіння:
- Сталь товщиною 4 мм, вага печі – 43,2 кг.
- Бічні радіаторні поверхні зі сталі товщиною 2 мм.
- Топкова камера поділена спеціальною пластиною на дві частини, що подовжує шлях диму та сприяє тривалому горінню, підвищуючи тепловіддачу.
- Допалювання диму завдяки надходженню додаткового повітря.
- Регулювання інтенсивності горіння через висувний зольний ящик.
- Наявність заслінки-регулятора на патрубку димоходу.
- Чавунні грати.
- Компактні розміри печі.
- Збірка з суцільними зварними швами всередині.
- Завантажувальні дверцята щільно прилягають до корпусу та мають зручну клямку.
- Стійкі різьблені ніжки, які піднімають піч від підлоги, сприяючи конвекції.


Технічні характеристики:
- Призначення печі: Опалювальна
- Об'єм опалювального приміщення, м³: 130
- Коефіцієнт корисної дії: 80%
- Підключення до димаря: верхнє
- Діаметр димоходу, мм: 118
- Камера подвійного згоряння: так
- Спалювання палива на колосникових ґратах: так
- Зольне відділення: є
- Конфорка: ні
- Топка: Сталь 4
- Шибер на димарі: є
- Висота печі без ніжок, без патрубка та димоходу, мм: 500
- Висота печі з ніжками та патрубком димоходу, мм: 700
- Ширина печі без радіаторів, мм: 270
- Ширина печі з радіаторами, мм: 310
- Довжина печі, мм: 520
- Об'єм топки, м³: 0.03
- Потужність, кВт: 7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 43.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 118 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм топки м. куб | 0,03 |
| Об'єм опалювального приміщення | 130м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴

