
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ Радіатор масляний Volt Polska COMFORT 2000W -9 ребер (410x236x550 мм) Польща
2 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 300958
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ Радіатор масляний Volt Polska COMFORT 2000W -9 ребер (410x236x550 мм) Польща
Одним із найпривабливіших аспектів цього пристрою є його енергоефективність. Олія всередині радіатора зберігає тепло, забезпечуючи економічне використання енергії. Ви зможете скоротити витрати на електроенергію, не втрачаючи при цьому комфорту.

2000W COMFORT - це стильний електричний радіатор, наповнений олією та оснащений вбудованими електронагрівачами. . Його компактний розмір дозволяє використовувати його як у малих, так і великих приміщеннях.
Основні характеристики:
Випромінює приємне тепло
Чи не пересушує повітря
Ефективний для обігріву просторих приміщень
Працює абсолютно безшумно
Простий в експлуатації з 3-ступінчастим регулюванням потужності, ізольованою ручкою та електромеханічним термостатом.
Оснащений захистом від перегріву
Технічні дані:
Потужність: 2000 Вт
Напруга: 220-240 В
Розміри: 410x236x550 мм
Вага: 7.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 2 100 ₴
