
Обігрівач Noveen 2500 Вт з масляними ребрами, турбо 400 Вт і термостатом: ефективний радіатор з вентилятором
5 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 300955
Обігрівач Noveen 2500 Вт з масляними ребрами, турбо 400 Вт і термостатом: ефективний радіатор з вентилятором
Великий діапазон використання Радіатор здатний обігрівати великі приміщення і працює абсолютно безшумно. Він підходить для будь-якого приміщення з доступом до розетки, наприклад, офісів, гаражів, магазинів, спалень та віталень.
Безпека Прилад оснащений сучасною системою захисту від перегріву і точним термостатом.
Зручний для транспортування Завдяки ненагріваючій ручці, обігрівач легко переміщати з однієї кімнати в іншу.
Зберігання кабеля На передній панелі є спеціальний тримач для кабеля живлення з міцною вилкою.
Стиль і елегантність Високоякісні матеріали, використані в обігрівачі, дозволяють йому гармонійно вписатися в інтер'єр, забезпечуючи додаткове тепло в холодні зимові дні, не псує дизайн приміщення.
Цей потужний та ефективний обігрівач з турбовентилятором забезпечує швидке прогрівання приміщення. Перевага масляного радіатора полягає в тому, що він довго віддає тепло після вимкнення від електромережі, що забезпечує комфорт у холодні ночі.
Великий діапазон використання Радіатор здатний обігрівати великі приміщення і працює абсолютно безшумно. Він підходить для будь-якого приміщення з доступом до розетки, наприклад, офісів, гаражів, магазинів, спалень та віталень.
Безпека Прилад оснащений сучасною системою захисту від перегріву і точним термостатом.
Зручний для транспортування Завдяки ненагріваючій ручці, обігрівач легко переміщати з однієї кімнати в іншу.
Зберігання кабеля На передній панелі є спеціальний тримач для кабеля живлення з міцною вилкою.
Стиль і елегантність Високоякісні матеріали, використані в обігрівачі, дозволяють йому гармонійно вписатися в інтер'єр, забезпечуючи додаткове тепло в холодні зимові дні, не псує дизайн приміщення.
Вбудований вентилятор
Радіатор оснащений вентилятором, який прискорює нагрівання приміщення. Просто включіть функцію обдуву для швидшого прогріву.
Сучасний дизайн і зручність
Радіатор Noveen не порушує естетики вашого інтер'єру завдяки поєднанню металевого корпусу та пластикових елементів. Для зручності є спеціальне відділення для кабелю, яке допомагає підтримувати порядок.
Три рівні потужності:
Мінімум: 1000 Вт
Середній: 1500 Вт
Максимум: 2500 Вт + 400 Вт у режимі Turbo
Термостат – регулювання температури Встановіть бажану температуру, і обігрівач автоматично вимкнеться при її досягненні. Коли температура впаде, прилад знову увімкнеться самостійно.
Принцип роботи Масляні обігрівачі працюють завдяки маслу, яке нагрівається електричними елементами всередині.
Енергозбереження Обігрівач довго зберігає тепло після вимкнення від електромережі.
Незамінний у холодні ночі
Ідеальний для дому
Согріває дитячі та інші кімнати
Служить альтернативним обігрівом для майстерні
Не пересушує повітря Обігрівач випромінює приємне тепло, яке підтримує комфорт у холодні дні, не висушуючи повітря в кімнаті.
Основні характеристики:
Модель: Noveen, 2900 Вт, термостат, вентилятор
Обігріває площі до 45 м²
15 ребер: ідеально для тривалого тепла
Режими потужності: 1000/1500/2500 Вт + 400 Вт Turbo
Турбовентилятор: швидке розподілення тепла
Електропостачання: 220-240 В, 50 Гц
Тримач кабелю: для зручності
Автоматичний термостат: запобігає перегріву
Колеса: легке переміщення
Ручка: для зручного транспортування
Розміри: 66,5 х 24 х 63 см
Вага: 12,8/13,8 кг (з/без упаковки)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Потужність обігріву | 2900 Вт |
| Кількість секцій | 15 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 45 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Відсік для шнура | Так |
| Коліщата | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 665 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 5 500 ₴









