
Тепловентилятор Anslut 2000 Вт: компактний обігрівач для дому та офісу з трьома рівнями потужності та авторегулюванням енергоспожи
2 500 ₴
1 949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300954
Тепловентилятор Anslut 2000 Вт: компактний обігрівач для дому та офісу з трьома рівнями потужності та автоматичним регулюванням енергоспоживання

Має три рівні потужності (250, 1000, 2000 Вт) і регульований термостат для точного налаштування температури.
Обігрівач Anslut забезпечить комфорт у холодну погоду завдяки компактному дизайну і зручній ручці для перенесення, що полегшує його транспортування і розміщення.
Оснащений керамічним нагрівачем PTC, обігрівач автоматично регулює споживання електроенергії відповідно до температури навколишнього середовища, запобігаючи перевитратам енергії.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В
Потужність: 2000 Вт
Клас герметичності: IP20
Розміри: Ш 21 х В 22 х Г 16 см
Довжина кабелю: 1,3 м
Вага: 1,7 кг
Для додаткової безпеки обладнаний захистом від перегріву.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ansul |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 1.7 кг |
- Ціна: 1 949 ₴






