Топ

Намет для комерційного використання 6х3х2,5 м з 6 стінками і застібками на ліпучках, Зелений поліестер Садовий павільйон Польща
5 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 290800
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Намет для комерційного використання 6х3х2,5 м з 6 стінками і застібками на ліпучках, Зелений поліестер Садовий павільйон Польща

- Легкий у монтажі завдяки автоматичному механізму, який дозволяє розгорнути павільйон за приблизно хвилину.
- Павільйон ефективно захищає від сонця та дощу завдяки високоякісним матеріалам, які забезпечують довгий термін служби.
Ідеальний варіант для заходів на відкритому повітрі, вечірок, сімейних зустрічей, а також виставок і ярмарків. Цей павільйон універсальний і стане корисним як для дому, так і для бізнесу.

- Міцна та стабільна конструкція з обшивкою, що кріпиться до каркасу за допомогою липучок.
Характеристики:
Ширина: 600 см
Довжина: 300 см
Висота: 250 см
Матеріал обшивки: поліестер 140 г/м²
Вага: приблизно 15 кг
Колір: синій
Колір каркаса: чорний
Кількість стінок: 3
Тип застібки: липучки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Закрита альтанка |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 6000 мм |
| Висота | 2500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴







