
ЕЛЕКТРИЧНА 150 Вт КОСМЕТОЛОГІЧНА КУШЕТКА 80х207см LUX SILL з 3 моторами: висота (60-83см ) та спинка регулюються Біла
50 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 100831
Моделі такпих кушеток ідеально підходять для різноманітних процедур у професійних кабінетах завдяки продуманим функціям.
Їх сучасний дизайн і елегантні деталі дозволяють легко інтегрувати їх у будь-який інтер'єр.
Столи забезпечують комфорт при виконанні різних процедур, таких як косметичні, фізіотерапевтичні та татуювання.

Три регульовані двигуни:
-Двигун для регулювання висоти.
-Двигун для регулювання спинки.
-Двигун для налаштування підставки для ніг.

Особливості:
-3 мотори.
-Кабельний пульт для керування.
-Висувний підголівник з отвором, з прихованим чохлом.
-Електричне регулювання висоти з дистанційним керуванням.
-Електричне регулювання спинки з дистанційним керуванням.
-Регулювання ножної частини з дистанційним керуванням.
-Оббивка з високоякісного шкірозамінника.
-Знімні підлокітники з дерев'яними накладками.
-Легко чиститься і стійке до дезінфекційних засобів.
-Потужність: 150 Вт.
-Напруга: 220-240 В.

Розміри:
-Довжина: 207 см.
-Ширина: 63 см.
-Ширина з підлокітниками: 80 см.
-Регульована висота: від 60 до 83 см.
-Спинка: 63х61 см.
-Узголів'я: 45x30 см.
-Підставка для ніг: 61x59 см.
-Основа: 120x55 см.
-Вага: 85 кг.
-Розмір упаковки: 167x80x80 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип підніжної частини | регульована по висоті, регулюється кут нахилу |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління), електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний, електричний, електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний, електричний, електричний (дистанційний пульт управління) |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Підголовник | Нерегульований |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Особливості | Виріз для обличчя, Тримач одноразових простирадел, Висувний ящик, Тримач одноразових рушників, Комплектація полицею |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2070 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 830 мм |
| Мінімальна висота | 600 мм |
| Максимальна висота | 830 мм |
| Вага | 85 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 50 000 ₴









