
Комп'ютерний ГЕЙМЕРСЬКИЙ СТІЛ HUZARO H-2.5 BLACK для ПК 120x60x75 см Ігровий стіл Чорний Польща
5 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 080864
Комп'ютерний стіл HUZARO H-2.5 BLACK
Комп'ютерний стіл – це не лише практичний елемент меблів.
Завдяки ігровим особливостям, цей стіл перетворює будь-який інтер'єр на справжній командний центр для геймерів.
Якщо ви шукаєте меблі, що поєднують функціональність, задоволення та унікальний дизайн, ви знайшли саме те, що потрібно!

Ми проводимо велику частину дня за робочим столом – для навчання, домашніх завдань, розваг або віддаленої роботи. Тому важливо мати зручний та функціональний простір.
Основні особливості:
✅ Стільниця з карбоновим покриттям: Міцна та стійка до подряпин і забруднень, при цьому має елегантний вигляд.


✅ Тримач для чашок: Схований під стільницею, але завжди в межах досяжності. Це зручне рішення дозволяє тримати напої поруч без ризику пошкодження обладнання
.
✅ Тримач для навушників: Гарантує, що навушники завжди будуть на місці та в безпеці.


ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Виробник: Huzaro
-Модель: Hero 2.5
-Стільниця: 120 см х 60 см
-Товщина стільниці: 20 мм
-Висота від підлоги до стільниці: 75 см
-Тримачі: для навушників, для напоїв
-Посилена конструкція
-Вражаючий дизайн і надзвичайно практичні рішення
-Підставка для навушників і чашки
-Поверхня столу покрита міцним матеріалом Carbon
-Товстий, надзвичайно міцний верх із закругленими краями
-Два спеціальні кабельні вводи
-Стійка рама, алюмінієва конструкція та посилені ніжки
Цей стіл є ідеальним рішенням для кожного геймера, який цінує стиль, комфорт і функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huzaro |
| Країна виробник | Польща |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 20 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 12 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
- Ціна: 5 000 ₴









