
СУПЕР ЦІНА- БІГОВА ДОРІЖКА King Sport USA T-350 Гумова амортизація + полотно 42x118 см+ дисплей+ПОДАРУНОК Твістер
19 000 ₴
17 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 070813
Бігова доріжка KING SPORT T-350

з твістером у комплекті

є відмінним вибором для тих, хто дотримується активного способу життя і віддає перевагу тренуванням у домашніх умовах.
Інноваційний сенсорний екран надає всю важливу інформацію для моніторингу тренування: швидкість, відстань, витрачені калорії і частоту пульсу.

Широке антиковзаюче полотно та система амортизації гарантують комфорт під час бігу, а система регулювання швидкості на ручках дозволяє легко змінювати швидкість безпосередньо під час тренування.
ПЕРЕВАГИ:
- Виготовлена з високоякісних матеріалів для довговічності.
- Гумова амортизація забезпечує стабільну і тиху роботу.
- Дисплей на верхній частині показує важливі показники (час, відстань, калорії, швидкість, пульс).
- Широке полотно з антиковзаючим покриттям для максимального комфорту.
Основні характеристики бігової доріжки
KING SPORT T-350:
- Потужність двигуна: 3,0 к.с.
- Максимальна потужність двигуна: 5,0 к.с.
- Швидкість: 0,8 - 17 км/год (з можливістю зміни на 0,1 км/год і шістьма кнопками для швидкого вибору)
- Входи: USB, SD, MP3
- Функція Physical Test (FAT): дозволяє вводити персональні параметри (стать, вік, зріст, вага)
- Вимірювання пульсу: сенсорні датчики
- Система безпеки: магнітний ключ
- Система складання: телескопічна (газовий балон)
- Система амортизації: 6 точок
- Колеса для транспортування
- Відділення для пляшки, телефону тощо
- Регулювання кута нахилу: 3 позиції (0-15%, ручне налаштування)
- Програми тренувань: 12 попередньо закодованих
- РК-дисплей: час, швидкість, відстань, калорії, пульс
- Розмір полотна: 42x118 см
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Вага бігової доріжки:~55 кг
- Розміри упаковки: 155x72x31 см
Комплектація T-350 KING SPORT включає:
- Магнітний ключ системи безпеки.
- Широке полотно (42 см).
- Регулювання швидкості до 17 км/год.
- Система амортизації.
- Транспортувальні ролики для легкого переміщення.
- Зручна система складання для компактного зберігання.
Гарантія:
- 12 місяців на основні компоненти
- 8 років на металеві частини

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 2,6 - 3 |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 118 см |
| Ширина полотна | 42 см |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики, Підставка для аксесуарів |
| Вага | 46 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 17 499 ₴





