
ЧУДОВИЙ набір : ЕРГОНОМІЧНА ПАРТА (78x57x54-76 см) та СТІЛЕЦЬ-ТРАНСФОРМЕР ( 44x44x84-120 см) Cubby Botero Grey
7 000 ₴
4 949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310771



Cubby Botero — це комплект, що росте, у якому є все, щоб зберегти здорову поставу та зір Вашої дитини. Підходить як для навчання, так і для творчих занять.

Стільниця розміром 780 x 570 mm, дасть змогу дитині правильно розподілити робочий простір, а шухляда-органайзер дає змогу тримати все під рукою (дитячі зошити, матеріали для творчості, канцелярію).
Кут нахилу стільниці легко регулюється завдяки ручному механізму та фіксаторам кута нахилу.
Досить послабити фіксатори, і газліфт плавно підіймає або опускає стільницю, вибираємо потрібну висоту та фіксуємо фіксаторами.

Завдяки шкалі росту на зовнішній стороні ніжки, парту легко можна відрегулювати під зріст дитини от 540 mm до 760 mm і створити всі умови для продуктивної роботи.

До комплекту Cubby Botero входить сучасний і зручний стілець-трансформер.
Усі краї не мають гострих кутів, що зробить навчальний або ігровий процес максимально безпечним. Надійний каркас виготовлений із металу білого кольору. Матеріали, з яких виготовлений стілець, екологічно чисті, високої якості та відповідають усім вимогам безпеки.
Стілець має перфорацію для забезпечення доступу повітря до тіла дитини влітку.
Спинка має ергономічну форму, забезпечена отвором для зручного переміщення стільця.

Комплект додатково комплектується металевою підставкою для книг, яка розташована на безпечній відстані від очей, завдяки цьому зір дитини не псується під час роботи з підручником або планшетом.
Також до комплекту входить LED лампа, яка має три режими освітлення, які підходять: для навчання, для читання і для відпочинку.
У такий спосіб підбирається оптимальний режим освітлення, який сприятливо впливатиме на очі Вашої дитини.
|
Специфікація |
|
|
Розміри |
780 x 588 x 540-760 mm |
|
Розмір стільниці |
780 x 588 mm |
|
Розмір похилої частини стільниці |
780 x 400 mm |
|
Кут нахилу стільниці |
0-40° |
|
Механізм кута нахилу стільниці |
Ручний механізм |
|
Діапазон зміни висоти |
540-760 mm |
|
Матеріал |
МДФ E1, пластик, метал |
|
Доступні кольори |
|
Комплектація:
- Стіл — 1 шт.
- Стілець — 1 шт.
- Підставка для книг
- Гачок для портфеля
- Подарунки від компанії


| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Cubby |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип комплекту | модульний |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Гачок для портфеля | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 780 мм |
| Глибина столу | 588 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас столу | метал |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
- Ціна: 4 949 ₴









