
НАБІР ДЛЯ УЧНЯ: FunDesk Littonia Grey з трансформованими ПАРТА (800x505x547~727 мм) та СТІЛЕЦЬ+ лампа та підставка для книг
6 500 ₴
5 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310767

Комплект FunDesk Littonia Grey: парта і стілець-трансформери з лампою та підставкою для книг.

Характеристики:
-Регулювання висоти столу та стільця
-Допомагає формувати гарну поставу та підтримувати здоровий зір
-Простора шухляда для зберігання книг та зошитів
-Нахил стільниці до 30 градусів
-Спеціальний виріз для правильного розташування за столом та зручного положення ліктів під час письма та малювання
-Решітчастий дизайн стільця для оптимальної вентиляції
-Пенал на робочій поверхні для канцелярських предметів
-Гачок для портфеля на ніжці парти
-Рекомендований вік: від 4 до 15 років
-Підходить для дітей з ростом від 110 до 170 см

Ергономічний, компактний, регульований за висотою набір учнівських меблів. Стільницю навчального столу FunDesk Littonia можна нахиляти до 30° для зручності під час письма, читання та малювання.

На робочій поверхні розташований пенал для канцелярських предметів.
Під стільницею знаходиться висувна полиця, що забезпечує достатньо місця для зберігання книг і приладдя.

Стілець FunDesk має отвори для вентиляції, що забезпечують циркуляцію повітря до тіла дитини, особливо актуально влітку. Завдяки багатоступеневому механізму регулювання висоти, комплект «росте» разом з вашою дитиною, допомагаючи сформувати правильну поставу завдяки ортопедичним властивостям.

Специфікація:
-Матеріали: Сталь, ABS пластик, поліпропілен, ДСП класу E0
-Розміри парти: 800x505x547~727 мм
-Розміри стільниці: 800х505 мм
-Розмір похилої частини: 800x505 мм
-Діапазон нахилу робочого столу: 0°~30°
-Механізм нахилу робочого столу: Пневматичний важіль
-Діапазон висоти столу: 547 ~ 727 мм
Комплектація:
-Стіл — 1 шт.
-Стілець — 1 шт.
-Лампа
-Підставка для книг

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Колір | Сірий |
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип комплекту | модульний |
| Комплектація | |
| Гачок для портфеля | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Глибина столу | 505 мм |
| Висота столу | 727 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас столу | метал |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
- Ціна: 5 549 ₴









