
Piccolino III Blue FunDesk: Комплект трансформуюча парта і стілець (664x474x540-760 мм і 360x380x612-732 мм)
4 600 ₴
3 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310746

Комплект меблів, які трансформуються зі зростом дитини Piccolino III Blue FunDesk
Модель Piccolino III розроблена для створення зручного та комфортного навчального середовища.

Правильна поза під час виконання домашніх завдань є надзвичайно важливою.
Для цього модель забезпечує зручність: нахил столу до 40° дозволяє комфортно писати, читати або малювати.
Стіл і стілець легко регулюються по висоті, а стілець також має можливість зміни глибини, що дозволяє точно підлаштувати комплект під зріст і вік дитини.
Внизу столу розташовані шухляди для зберігання книг і канцелярських товарів, що додає зручності та організації.

Характеристики:
-Регульований кут нахилу столу від 0° до 40° для комфортного письма, малювання та читання
-Антибликова поверхня столу захищає очі дитини
-Висувні ящики для зберігання книг і канцелярських товарів
-Дизайн без гострих кутів для безпеки вашої дитини
-Мультфункціональний сталевий гак для шкільної сумки та підсклянника
-Заглиблення на столі для організації ручок і олівців, що зменшує безлад
-Стілець з перфорацією для вентиляції влітку
-Регулювання висоти столу і стільця дозволяє адаптувати меблі разом із дитиною
-Рекомендований вік: від 3 до 10 років
-Для дітей зростом від 110 до 170 см

Специфікація:
-Призначення: Навчальний стіл з можливістю нахилу
-Модель: Стіл для одного користувача
-Матеріал: E1 MDF/ABS+PP/Сталь
-Товщина: 15 мм
-Габарити столу (ШхГхВ): 664x474x540-760 мм
-Розмір стільця (ШхГхВ): 360x380x612-732 мм
-Розмір стільниці (ШхГ): 664x474 мм
-Розмір нахильного столу: 664x474 мм
-Зберігання: Висувні ящики
-Регулювання глибини стільця: 345-425 мм
-Механізм регулювання висоти столу: Ручний
-Рівень регулювання висоти стільця: 320-440 мм
-Основа столу: Регульована
-Кут нахилу столу: від 0 до 40°
-Механізм кута нахилу: Кнопка

Комплектація:
-Стіл – 1 шт.
-Стілець – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | парта учнівська одномісна (стіл + лавка зі спинкою) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Ростова група | № 1, № 2, № 3, № 4, № 5 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Монолітна конструкція | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Блакитний |
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип комплекту | модульний |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 664 мм |
| Глибина столу | 474 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас столу | метал |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Склад комплекту | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Стіл письмовий | 1 шт. |
- Ціна: 3 749 ₴







