
Шкільний комплект Cubby Olea Grey Регульований стіл і стілець (для дітей 3-14 років) Матеріали: E1 MDF/ABS+PP/сталь
4 000 ₴
3 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310740

Стіл та стілець легко регулюються по висоті, що дозволяє адаптувати під відповідне зростання дитини. Поверхня парти може нахилятися до 40° для зручного письма, читання та малювання.

Дитяча парта, що росте, зі стільчиком Cubby Olea Grey - це ідеальне поєднання якості, функціональності і стилю.
Характеристики:
-Нахил від 0 ° до 40 ° забезпечує оптимальний кут для письма, малювання та читання.
-Антиблікова поверхня захищає очі дитини
-Спеціальний дизайн без гострих кутів захищає дитину від можливих травм
-Механізм жорсткої фіксації для регулювання висоти парти та стільця
-Рекомендований вік: від 3 до 14 років
-Призначена для дітей зростанням від 110 до 175 см.

Специфікації:
-Призначення: навчальний стіл, що нахиляється.
-Модель: навчальний стіл для однієї дитини
-Матеріал: E1 MDF/ABS+PP/сталь
-Товщина: 15 мм
-Колір: блакитний, сірий, рожевий
-Габарити столу (ШхГхВ): 670x470x545-762 мм
-Розмір стільця (ШхГхВ): 365x345x673-773 мм
-Розмір похилої поверхні столу: 670x470 мм
-Діапазон регулювання висоти столу: 545-762 мм
-Механізм регулювання висоти столу: ручна жорстка фіксація
-Діапазон регулювання висоти стільця: 320-420 мм
-основа столу: регульована
-Кут нахилу столу: від 0 до 40 °
Комплектація:
-Стіл - 1 шт.
-Стілець - 1 шт.
Основні характеристики:
-виробник: Cubby
-Тип столу за призначенням: універсальний
-Тумба у комплекті: не передбачена
-Колір сірий
-Гарантійний термін: 36 місяців
-Стан: новий
-Пол: унісекс
Габаритні розміри столу:
Довжина: 670 мм
Глибина: 470 мм
Висота: 762 мм
Матеріали виготовлення столу:
-Опори: метал
-Фасади: пластик
-Комплектація:
Стілець: 1 шт.

Додаткові функції та характеристики:
-Регулювання висоти стільниці: так
-Регулювання кута нахилу стільниці: так
-Трансформація столу на мольберт: так
-Висувна скринька: відсутня
Характеристики:
-стільниця: МДФ
-Мінімальний вік дитини: дитячий садок, молодша школа (5-14 років)
-Комплектація парти: готовий комплект
-ширина столу: 65 см
-призначення: товари для дівчаток, хлопчиків, універсальні
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | парта учнівська одномісна (стіл + лавка зі спинкою) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Ростова група | № 1, № 2, № 3, № 4, № 5 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Cubby |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 670 мм |
| Глибина столу | 470 мм |
| Висота столу | 762 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас столу | метал |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
- Ціна: 3 749 ₴









