
САДОВИЙ ПАВІЛЬОН Garden (300х300х245 см) з 4 стінами ЯКІСНИЙ НАМЕТ з міцного сталевого каркасу з порошковим покриттям Білий
3 000 ₴
2 089 ₴
- Готово до відправки
- Код: 170735
Садовий павільйон + 4 стіни - 300 х 300 х 245 см

Основні характеристики:
- Загальні розміри: 300 х 300 х 245 см
- Рама з порошковим покриттям, стійка до корозії
- УФ-стійке покриття
- Проста збірка
- Довговічна конструкція
- Павільйон має чотири стіни, вхід на замок
Все необхідне для складання павільйону входить у комплект:
- 8 кілочків-анкерів для надійного кріплення до землі
- Розтяжки з шнурка для забезпечення стабільності павільйону після встановлення
- Вхід до павільйону закривається на блискавку
- Можливість закріплення предметів всередині

Перевірений дизайн:
Садовий павільйон виготовлений з міцного сталевого каркасу з порошковим покриттям, що забезпечує максимальну довговічність і стійкість всієї конструкції. Верхнє покриття виконано з ПЕ матеріалу густиною 100 г/м², стійкого до УФ-променів і дощу.
Специфікації:
- Загальні розміри: 300 х 300 х 245 см
- Корисна площа: 9 м²
- Покриття даху та стін: PE 100 г/м² UV4
- Колір тенту: синій
- Вага: 8 кг
- Розміри пакування: 110 х 16 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відкрита альтанка |
| Форма даху | Двосхилий |
| Форма підстави | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2450 мм |
- Ціна: 2 089 ₴






