
МІЦНИЙ до 130кг та СТІЙКИЙ дитячий БАТУТ FIT 252 см із ЗОВНІШНЬОЮ захисною сіткою + драбина в ПОДАРУНОК Синій батут для саду
9 000 ₴
4 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 080749
Чим корисно стрибати на батуті дітям?
Зміцнюються різні м'язові групи: заняття особливо корисні для малюків, які ще не знаходяться в періоді високої фізичної активності.
Заняття дозволяють формувати дітям міцні м'язи спини, ніг і живота
Покращують кровообіг в організмі
Покращують емоційний стан дитини

У батуті найголовніше безпека, тому в комплекті є:
Захисна накладка, яка накриває пружини.
Захисні накладки, які закривають металеві стійки батута.
Захисна сітка з блискавкою, щоб дитина не випала за межі батута.

Дитячий батут з діаметром 252 см із захисною сіткою та зручними сходами — ідеальний вибір для використання в будинку або на дачі. Він розрахований на максимальне навантаження до 120 кг, що забезпечує безпеку і комфорт для дітей під час активних ігор і тренувань.
Технічні характеристики:
-Діаметр батута: 252см.
-Максимальна нагрузка:130кг.
-Колір: Синій
-Висота рами батута: 55см.
-Висота з сіткою: 205см.
-Стрибкове полотно: Поліпропілен (виробництво США)
-Європейські сертифікати безпеки: TUV, CE, GS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 252 см |
| Висота рами батута | 55 см |
| Висота з сіткою | 205 см |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 36 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Наявність сходів, Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 252 мм |
| Виробник | Dacia |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
- Ціна: 4 989 ₴








