
ПОСИЛЕНА садова РОЗКЛАДНА ГОЙДАЛКА-ДИВАНЧИК Garden для 4-х осіб з подушками і підстаканниками в ПОДАРУНОК Коричнева до 350 кг
12 000 ₴
9 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 080743
ПОСИЛЕНА садова РОЗКЛАДНА ГОЙДАЛКА-ДИВАНЧИК Garden для 4-х осіб з подушками і підстаканниками в ПОДАРУНОК Коричнева до 350 кг

Сучасні диван-гойдалки від польського бренду Garden забезпечать вам комфортний відпочинок на свіжому повітрі з рідними та друзями. Завдяки спеціальній конструкції спинку можна відкинути в горизонтальне положення, перетворюючи гойдалку на просторе ліжко.

Зручні комбіновані подушки, які входять у комплект, подарують вам повне розслаблення під час відпочинку.
Основні характеристики:
Посилена конструкція: виготовлена зі сталевих труб з високою міцністю, що забезпечують довговічність і стійкість навіть при великих навантаженнях.
Розкладна функція: спинку гойдалки можна відкинути в горизонтальне положення, перетворюючи її на просторе ліжко, що створює ідеальні умови для денного сну або відпочинку.
Комфортні подушки: у комплект входять м'які подушки, що забезпечують додатковий комфорт і дозволяють зручно розміститися під час гойдання або сну.
Підстаканники: гойдалка обладнана підстаканниками, що дозволяють зручно розміщувати напої під час відпочинку, даруючи додатковий комфорт у спекотні дні.
Порошкове покриття: сталева конструкція має порошкове покриття, яке захищає від корозії та погодних умов, забезпечуючи тривалий термін служби.
Регульований навіс: козирок можна налаштувати під будь-яким кутом, забезпечуючи захист від сонця та створюючи затишну атмосферу.
Надійні матеріали: гойдалка має масивні нековзні накладки на ногах, що забезпечують стійкість навіть на нерівних поверхнях.
Характеристики:
Дуже міцна конструкція зі сталевих труб
Діаметр труб: 48 / 38 / 28 / 25 / 26 мм
Максимальне навантаження на сидіння — до 350 кг
Сидіння з поліестеру щільністю 160 г/м² з губкою товщиною 8 см
Зручний матрац із м’яким наповненням
Великі та витривалі пружини
Регульований сонцезахисний навіс
У комплекті інструкція з монтажу
РОЗМІРИ:
• Загальна ширина: 205 см
• Загальна глибина: 110 см
• Загальна висота: 170 см
• Ширина сидіння: 165 см
• Висота спинки: 52 см
-Регульований сонцезахисний навіс
-Зручний матрац з м'якою губкою товщиною 8 см, великі пружини для комфорту, можливість зручно лежати та спати
Особливості:
-Функція 2 в 1: може використовуватися, як класична гойдалка або як зручний диван
-Підставки під напої для спекотних днів
-Дві подушки в подарунок
-Багатоступеневе, плавне регулювання козирка
-Сталева конструкція з порошковим покриттям
-Висока стійкість до погодних умов
-Масивні нековзні накладки на кінцях ніг
-Легко підтримувати чистоту завдяки знімному козирку, який можна мити
-Європейська якість товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Гойдалка-диван |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 48 мм |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 350 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Кількість місць | 4 |
| Оснащення | Тент, Подушки, Підсклянники |
| Особливості | Розкладний |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2050 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1650 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина спинки | 1650 мм |
| Висота спинки | 520 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | сталь покрита порошковою фарбою |
- Ціна: 9 489 ₴









