
Сейф вогнезламостійкий CL II.150.K.E GUN бетонований 40мм 1488х600х600мм для 4-х од зброї до 1410мм Ключовий/Кодовий Сірий
80 000 ₴
78 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260677
Вогнезламостійкі сейфи серії CL II від TM Griffon сертифіковані на відповідність другому класу стійкості до зламу за стандартом ДСТУ EN 1143-1. Вони також відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659 та обладнані термострічкою BASF з Німеччини. Сейфи оснащені ригельною системою з тристоронньою дією. Товщина захисного шару корпусу і дверей, виготовленого з надміцного бетону, становить 40 мм. Для додаткового захисту від висвердлювання і вибивання замків та ригелів використовуються сталеві леговані пластини.
Основні характеристики
Тип сейфа: Вогнезламостійкий сейф для зберігання зброї висотою до 1410 мм.
Зовнішні розміри, мм:
Висота: 1488 мм
Ширина: 600 мм
Глибина: 600 мм
Примітка: розміри вказані без урахування виступаючих частин, таких як замок, ручки та петлі. Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм:
Висота: 1410 мм
Ширина: 520 мм
Глибина: 456 мм
Примітка: відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.

Основні параметри:
Об'єм: 334 літри
Маса: 430 кг
Місткість: до 4 одиниць зброї
Товщина захисного шару: 40 мм
Стійкість до зламу: II клас за стандартом ДСТУ EN 1143-1:2019.
Система замикання: Ригельна система тристоронньої дії з 5 хромованими ригелями, що обертаються (діаметр ригеля - 25 мм). Антизрізи з боку петель.
Тип замка:
Ключовий сейфовий замок TECNOSICUREZZA (Італія), сертифікат класу VDS 1.
Електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2.
Вогнестійкість: Клас LFS 30P за ДСТУ EN 15659.
Покриття: Лако-фарбове, темно-сірий колір з ефектом молоткової емалі.
Серія: CL.
Примітка: можливі відхилення від вказаної ваги до +/- 10%.

Стандартна комплектація
Касове відділення: 1
Полиці: 3
Доповнення: Внутрішнє оздоблення; анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни; термострічка BASF.
Гарантії
На товар: 5 років
На замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Ключовий і електронний кодовий |
| Товщина металу | 40 мм |
| Колір | Сірий |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1488 мм |
| Зовнішня ширина | 600 мм |
| Зовнішня глибина | 600 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1410 мм |
| Внутрішня ширина | 520 мм |
| Внутрішня глибина | 456 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 334 л |
| Вага | 430 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 78 299 ₴








