
Сейф дизайнерський броньований 3мм двохдверний зі склом 25мм GG.700.E BROWN 1500х700х370мм Кодовий LED підсвічування Коричневий
85 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 260676
Зламостійкі сейфи серії GG GRIFFON для зберігання зброї, сертифіковані в Європейській лабораторії WIT, відповідають рівню опору до зламу S1 за стандартом EN 14450.
Сейфи GG GRIFFON мають наступні унікальні особливості:
-Антизламна конструкція "зачіп" запобігає відкриттю дверей за допомогою гострих предметів або викрутки.
-Товщина металу становить 3 мм.
-Ригельна система замикання оснащена активними хромованими ригелями, що обертаються, діаметром 25 мм.
-Сталеві гартовані леговані пластини забезпечують додатковий захист від висвердлювання і вибивання замків та ригелів.
-Внутрішня петля-антизріз додає ще один рівень безпеки.
-Зйомні навісні елементи на дверях можна переставляти, включаючи кишені для магазинів під патрони, тримачі для шомполів і гачки.
-Тримачі для шомполів забезпечують зручне зберігання.
-Регульований ложемент для зброї з оптикою та зйомний магнітний ложемент, який можна встановити на будь-яку зручну висоту.

Дводверний сейф GG.700.E BROWN з броньованим склом, призначений для зберігання зброї висотою до 1450 мм, має оригінальне коричневе структурне фарбування і товщину броньованого скла 25 мм.
Ці сейфи поєднують у собі інноваційний дизайн і надійний захист, що робить їх ідеальними для зберігання вашої зброї в повній безпеці.
Характеристики сейфа для зброї:
-Максимальна висота зброї: 1450 мм
Зовнішні розміри:
- Висота: 1500 мм
- Ширина: 700 мм
- Глибина: 370 мм
(*Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.*)
Внутрішні розміри:
- Висота: 1494 мм
- Ширина: 694 мм
- Глибина: 320 мм
(*Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.*)

Загальні характеристики:
- Маса:172 кг
- Кількість одиниць зброї: 7
- Товщина металу корпусу: 3 мм
- Товщина металу дверей: 3 мм
- Зламостійкість: клас S1 за стандартом EN 14450
- Система замикання: ригельна система з хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, антизрізи з боку петель
- Тип замка: електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2; замки трейзерів: ключовий та електронний кодовий GRIFFON 2.0
- Тип покриття: лако-фарбове покриття
- Колір: коричневий
- Серія продуктів: G
- (*Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.*)
Стандартна комплектація:
- Каса: 2 шт.
- Полиці: 3 шт.
- Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни, внутрішнє оздоблення - велюр, LED підсвітка

Гарантії:
- Гарантія на товар: 5 років
- Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Коричневий |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1500 мм |
| Зовнішня ширина | 700 мм |
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня ширина | 694 мм |
| Внутрішня глибина | 320 мм |
| Загальні | |
| Вага | 172 кг |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 85 000 ₴









