
СЕЙФ НАСТІННИЙ GG.W.64/150.E з БРОНЬОВАНИМ СКЛОМ для зброї до 1450 мм 640*1500*250мм Кодовий LED підсвітка
75 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 260675
Новинка від ТМ GRIFFON - настінний сейф GG.W.64/150.E. Цей сейф монтується на стіну за допомогою чотирьох анкерних болтів. Спеціальна конструкція сейфа розроблена для зручного зберігання зброї на стіні. Під замовлення можлива комплектація знімними поличками для зберігання колекційних речей, нагород та інших цінностей.

Сейф обладнаний знімними гачками для фіксації зброї на задній стінці.
Основні характеристики сейфу для зброї серії GG.W GRIFFON:
-Товщина металу: 3 мм
-Система замикання: ригельна система з обертовими хромованими ригелями діаметром 25 мм
-Захист: сталеві гартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання та вибивання замків і ригелів
-Призначення: сейф GG.W з броньованим склом підходить для зберігання зброї висотою до 1450 мм

Ці сейфи поєднують у собі інноваційний дизайн і надійний захист, що робить їх ідеальними для зберігання вашої зброї в повній безпеці.
Характеристики сейфа для зброї:
-Максимальна висота зброї: 1450 мм
Зовнішні розміри:
- Висота: 640 мм
- Ширина: 1500 мм
- Глибина: 250 мм
(*Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.*)
Внутрішні розміри:
- Висота: 634 мм
- Ширина: 1494 мм
- Глибина: 200 мм
(*Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.*)

Загальні характеристики:
- Маса:148 кг
- Кількість одиниць зброї: 3
- Товщина металу корпусу: 3 мм
- Товщина металу дверей: 3 мм
- Зламостійкість: клас S1 за стандартом EN 14450
- Система замикання: ригельна система з хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, антизрізи з боку петель
- Тип замка: Електронний кодовий сейфовий замок M-Locks; замки трейзерів: ключові
- Тип покриття: лако-фарбове покриття
- Серія продуктів: G
- (*Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.*)
Стандартна комплектація:
- Каса: 2 шт.
- Доповнення: Металеві гачки, LED підсвітка

Гарантії:
- Гарантія на товар: 5 років
- Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 640 мм |
| Зовнішня ширина | 1500 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 634 мм |
| Внутрішня ширина | 1494 мм |
| Внутрішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 148 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 75 000 ₴









