
Сейф зламостійкий клас S1 на 10 од зброї до 1450 мм GE.750.E.L Метал 3 мм 1512х750х370мм Кодовий Сірий
50 000 ₴
46 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260671
Зламостійкий сейф для зброї Європейської серії GE
Цей сейф сертифікований в Європейській лабораторії ECB-S і має сертифікат класу S1 за стандартом EN 14450.
ОПИС:
-Антизламна конструкція "зачіп", що запобігає відкриттю дверей гострим предметом або викруткою.
-Товщина металу: 3 мм.
-Тристороння система замикання з активними хромованими ригелями діаметром 25 мм, що обертаються.
-Захист від висвердлювання та вибивання: сталеві гартовані леговані пластини для додаткового захисту замків та ригелів.
-Внутрішня петля-антизріз для підвищення безпеки.
-Зйомні навісні елементи на дверях, що можуть бути переміщені: кишені для магазинів під патрони та засоби догляду за зброєю, тримач для шомполів, гачки.
-Тримачі для шомполів: від 2 до 4 одиниць.
-Переміщуваний ложемент для зброї з оптикою та зйомний магнітний ложемент, який може бути встановлений на будь-якій зручній висоті.
-Максимальна висота зберігання зброї: до 1450 мм.

ЗАГАНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Максимальна висота зберігання зброї: до 1450 мм
Тип сейфа: Призначений для зберігання зброї
Зовнішні розміри:
- Висота: 1512 мм
- Ширина: 750 мм
- Глибина: 370 мм
*Розміри вказані без урахування виступаючих елементів, таких як замок, ручка та петлі. Можливе відхилення від зазначених розмірів у межах +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
- Висота: 1494 мм
- Ширина: 644 мм
- Глибина: 293 мм
*Можливе відхилення від зазначених розмірів у межах +/- 3 мм.*
Загальні параметри:
- Об’єм: 325.7 л
- Вага: 148 кг
- Кількість одиниць зброї: 10
- Товщина корпусу: 3 мм
- Товщина дверей: 3 мм
- Зламостійкість: клас S1 за стандартом EN 14450

Система замикання:
Тристороння ригельна система з п'ятьма хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, що обертаються, та антизрізами з боку петель.
Тип замка: електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди)/SMARTLOCK (Італія), сертифікат класу VDS 2
Тип покриття:
Порошкове покриття

Колір:
Сірий
Серія продукту
GE
*Можливе відхилення від зазначеної ваги у межах +/- 10%.*
Стандартна комплектація:
- Касове відділення: 2 шт.
- Полиці: 3 шт.
- Додаткові аксесуари: зйомний трейзер та анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни.
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня ширина | 750 мм |
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня ширина | 644 мм |
| Внутрішня глибина | 293 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 325.7 л |
| Вага | 148 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 46 899 ₴






