
Сейф броньований GH.450.Е для короткоствольної зброї до 1400 мм 7од 1500х450х395мм Захисний шар товщиною 20 мм Кодовий Антрацит
50 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 260670
Сейф збройовий GH.450.Е
Сейфи серії GH, сертифіковані в Німеччині Європейським органом сертифікації ECB-S за 0 класом опору до зламу по стандарту EN 1143-1, призначені для зберігання короткоствольної зброї висотою до 1400 мм.

Модель GH.450.Е має наступні характеристики:
-Антизламна конструкція "зачіп" запобігає відкриттю дверей гострим предметом або викруткою.
-Захисний шар товщиною 20 мм.
-Тристороння ригельна система.
-Сталеві леговані пластини забезпечують захист від висвердлювання і вибивання замків та ригелів.
-Вміщує до 7 гвинтівок.
-Укомплектований сертифікованим ключовим сейфовим замком STUV (Німеччина), сертифікованим за класом VDS 1.

Характеристики:
Максимальна висота зберігання зброї: до 1400 мм
Зовнішні розміри:
- Висота: 1500 мм
- Ширина: 450 мм
- Глибина: 395 мм
*Розміри вказані без урахування виступаючих частин, таких як замок, ручка та петлі. Допускається відхилення від вказаних розмірів у межах +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
- Висота: 1450 мм
- Ширина: 410 мм
- Глибина: 293 мм
*Допускається відхилення від зазначених розмірів у межах +/- 3 мм.
Основні параметри:
- Вага: 207 кг
- Вміщує до 7 одиниць зброї
- Зламостійкість: 0 клас за стандартом EN 1143-1
Система замикання:
Тристороння ригельна система з п'ятьма хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, що обертаються, та антизрізами з боку петель.
Тип замка :Електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2
Тип покриття:
Порошкове покриття
Колір:
Антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія продукту:
GH
*Можливе відхилення від зазначеної ваги у межах +/- 10%.

Стандартна комплектація:
- Касове відділення: немає
- Полиці: 1
- Додаткові аксесуари: анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 20 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Ні |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1500 мм |
| Зовнішня ширина | 450 мм |
| Зовнішня глибина | 395 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1450 мм |
| Внутрішня ширина | 410 мм |
| Внутрішня глибина | 293 мм |
| Загальні | |
| Вага | 207 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 50 000 ₴






