
Сейф збройовий G.160.K для 13 од зброї до 1420 мм 1512х560х540мм корпус 3мм двері 6мм Ключовий Антрацит
45 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 260669
Модель сейфа для зброї G – Gun поєднує у собі максимальну простоту, надійність та практичність. Товщина корпусу становить 3 мм, а товщина дверей – 6 мм. Хромовані активні ригелі працюють у горизонтальному та вертикальному напрямках, а система блокування передбачає як ключові, так і кодові рішення. Сейф оснащений спеціальним відділенням для зберігання патронів, що робить його використання більш комфортним та зручним.

Технічні характеристики:
Максимальна висота зберігання зброї: 1420 мм
Тип сейфа: Призначений для зберігання зброї
Зовнішні розміри:
- Висота: 1512 мм
- Ширина: 560 мм
- Глибина: 540 мм
*Зазначені розміри не враховують виступаючі частини, такі як замок, ручки та петлі. Можливе відхилення від вказаних розмірів у межах +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
- Висота: 1472 мм
- Ширина: 554 мм
- Глибина: 419 мм
*Можливе відхилення від вказаних розмірів у межах +/- 3 мм.

Загальні параметри:
- Об’єм: 342 л
- Вага: 170 кг
- Вміщує до 13 одиниць зброї
- Товщина корпусу: 3 мм
- Товщина дверей: 6 мм
Система замикання:
Ригельна система чотиристоронньої дії (6 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм., антизрізи з боку петель)
Тип замка:
Ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1
Покриття: Порошкове покриття
Колір: Антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія продукту: G
Можливе відхилення від вказаної ваги у межах +/- 10%.
Стандартна комплектація:
- Касове відділення: 1 шт.
- Полиці: 3 шт.
- Додаткове обладнання: додаткова полиця у касовому відділенні, анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни.
Гарантія на товар : 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 6 мм |
| Колір | Антрацит |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня ширина | 560 мм |
| Зовнішня глибина | 540 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1472 мм |
| Внутрішня ширина | 554 мм |
| Внутрішня глибина | 419 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 342 л |
| Вага | 170 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 45 000 ₴




